top of page
AEnB2UoNLi6oKlzLLCpUqjeRLGlSfpU1sR7Tm2GYOen4hSwlIUOEkJPKaIgFttaVlvDCW3bZhz0IuINTxCGu4nG3fP

Lyžařské kurzy pro školy

JIŽ ŘADU LET ORGANIZUJEME LYŽAŘSKÉ KURZY PRO MATEŘSKÉ A ZÁKLADNÍ ŠKOLY, KTERÉ PROBÍHAJÍ VE SKI AREÁLU ČENKOVICE A HORSKÉM RESORTU BUKOVÁ HORA. KOMPLETNĚ ZAJIŠŤUJEME INSTRUKTORY LYŽAŘSKÉ ŠKOLY, DOPRAVU, STRAVU A JÍZDNÉ. V PŘÍPADĚ ZÁJMU NÁS KONTAKTUJE NA TEL. +420 605 571 587.

KURZY PRO ŠKOLY: Obrázek

• Výuka lyžování pro děti z Mateřských a Základních škol.

• Lekce probíhají formou zábavné, skupinové výuky.

• Výuka probíhá ve SKI areálu Čenkovice a Horském Resortu Buková Hora.

• Kurz je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé.

• Pro začátečníky je k dispozici KIDS PARK s dětským provázkovým vlekem a velkým množstvím zábavných překážek.

• Pokročilé děti využívají především Vlek U pramene s velice bezpečnou sjezdovkou.

• Kurz probíhá vždy od pondělí do pátku v předem domluveném termínu.

• Děti mají zajištěnou stravu v podobě obědů. (pouze u celodenního kurzu)

• Doporučujeme dětem dát do batohu termosku a teplý čaj.

• Nabízíme možnost zapůjčení lyžařského vybavení na dobu trvání kurzu za dotovanou cenu 650 Kč.

• V případě dotazů využijte naši e-mailovou adresu skola.skicenkovice@gmail.com

• Od sezóny 2023 - 2024 odevzdávejte své přihlášky v papírové podobě ve své škole, platby si řeší každá ZŠ a MŠ samostatně, platby již neprobíhají přímo lyžařské škole.

KURZY PRO ŠKOLY: About

Ceník lyžařského kurzu

Celodenní - 4.590 Kč

2 HOD. DOPOLEDNE + 2 HOD. ODPOLEDNE

Tento kurz doporučujeme vzhledem k dostačujícímu počtu hodin výuky. V kurzu se děti naučí základům lyžování, případně si zlepší své dovednosti a zažijí spolu s instruktory spoustu legrace. V ceně tohoto kurzu je strava formou obědů. Kompletně zajištěna je každodenní doprava tam i zpět.

Dopolední - 3.590 Kč

2 HOD. DOPOLEDNE

Kurz probíhá pouze v dopoledních blocích. V ceně tohoto kurzu je  je každodenní doprava tam i zpět, skipas a lekce vedené vyškolenými instruktory.

Pobytový - 8.590 Kč

2 HOD. DOPOLEDNE + 2 HOD. ODPOLEDNE

Kurz obsahuje výše zmíněné + ubytování a stravování formou plné penze. Poptávky řešíme individuálně. V případě zájmu volejte na tel. +420 605 571 587, nebo využijte naši emailovou adresu skola.skicenkovice@gmail.com.

KURZY PRO ŠKOLY: Ceník

PODMÍNKY K LYŽAŘSKÉMU KURZU

Zde naleznete podmínky k realizaci lyžařského kurzu. Heslo Vám vydá příslušná Mateřská nebo Základní škola. Pro další informace využijte naší emailovou adresu skola.skicenkovice@gmail.com.

KURZY PRO ŠKOLY: Text