Instruktor lyžování

KURZ INSTRUKTORA LYŽOVÁNÍ

Program kurzu: Praktická část, teoretická část.

Cena kurzu zahrnuje: Praktickou a teoretickou výuku, licenci.

Cena kurzu nezahrnuje: stravu a skipas (cca 1.000,-)

Dotovaná cena je podmíněna odpracováním 20 dní v lyžařské škole SKI Čenkovice School.

Nutná výbava: kompletní lyžařská výzbroj a výstroj, poznámkový sešit, psací potřeby, 2ks foto (formát na občanský průkaz, vhodné oblečení, kapesné.

Podmínkou je věková hranice 15 let (využití ve věku 15 - 17 let podléhá zvláštním pravidlům, kde při výuce musí být vždy držitel platné licence starší 18 let). Od 18 let věku se licence stává automaticky plnohodnotnou.

Školitel je držitelem akreditace MŠMT - společnost VP - SPORT s.r.o. je pouze zprostředkovatelem.

Termín: 26. - 30. prosince 2022

Místo konání: SKI areál Čenkovice

Cena: 5.000 Kč - dotovaná cena 3.000 Kč

Po přijetí přihlášky bude zaslána faktura na Vámi zadaný e-mail.

Pro bližší informace ke kurzu včetně seznamu přihlášených klikněte na tlačítko: Bližší informace. Informace zde budou zveřejněny nejpozději 14 dní před začátkem licenčního kurzu.

Lyžařská cesta
KARIÉRA: Text