Kde vás najdu, a jak se k vám dostanu?

Dostavte se vždy na naši půjčovnu, kterou naleznete přímo pod Vlekem U pramene v zadní části bývalého zemědělského objektu. Využít můžete parkoviště nad tímto objektem, případně velké centrální parkoviště, kudy k nám budete přijíždět. Pěšky je to vždy cca 100 metrů.

Jak dlouho se máme dostavit před začátkem lekce?

V případě, že máte své vybavení (lyže, boty, helma) dostavte se nahlásit na půjčovnu ideálně 15 min. před začátkem lekce. V případě, že si vybavení budete půjčovat, dostavte se alespoň 30 min. před jejím začátkem.

Musím být v průběhu lekce k dispozici?

Ve většině případů je lepší když rodiče nejsou dětem na blízku. Děti se pak lépe soustředí a nekoukají kolem sebe. Ideální je přijít se podívat 5 - 10 min. před koncem lekce na to, co se dítě během lekce naučilo. Pro jakýkoli případ nám na sebe nechte kontakt v půjčovně.

Kde si můžu v průběhu lekce zalyžovat?

Enter your answer here. Be thoughtful, write clearly and concisely, and consider adding written as well as visual examples. Go over what you’ve written to make sure that if it was the first time you were visiting the site, you’d understand your answer.

Jak a kdy lekci platím?

Lekce se platí vždy před jejím začátkem na půjčovně. Zde dostanete info, kde a s jakým instruktorem budete mít sraz.

Kde se u vás můžeme občerstvit?

Přímo vedle Vleku U pramene najdete občerstvení formou bufetu, kde vás nezklamou klasiky typu párek v rohlíku, horká čokoláda, skvělá káva nebo nějaké další drinky na zahřátí. V případě, že máte chuť na nějaké plnohodnotné jídlo, doporučujeme Restauraci pod sjezdovkou vzdálenou cca 3 - 5 min. chůze od našeho vleku.

Kde se děti budou učit?

Pro začátečníky máme k dispozici KIDS PARK, neboli cvičnou louku s malým lanovým vlekem a spoustou interaktivních prvků jako je slalom, rolničky, tunely a podobně. V případě, že děti umí s jistotou sami zastavit a zvládají oblouk v pluhu, využíváme Vlek U pramene přímo sousedící s KIDS PARKEM. Jedná se o 500m dlouhou modrou sjezdovku, která je svou šířkou ideálně pro učení i zdokonalování techniky lyžování a snowboardingu.

Kde si můžu půjčit lyžařské nebo snowboardové vybavení?

Přímo pod Vlekem U pramene a vedle KIDS PARKU máme půjčovnu, kde nabízíme kompletní lyžařské a snowboardové vybavení.

A co servis?

Základní servis najdete opět na naší půjčovně. Rádi vám seřídíme vázání a navoskujeme lyže nebo snowboard. Ceny prací najdete v sekci Ceník.

FAQ: FAQ