top of page
Cat_Kids.jpg

CYKLISTICKÝ PŘÍMĚSTSTKÝ TÁBOR

Vyberte z několika termínů a přihlaste své dítě na skvělý příměstský tábor.

Nenechávejte své děti dál doma, na sportovním táboře se naučí nové věci, najdou si nové kamarády, dostanou se do lepší kondice a užijí si spoustu zábavy nejen na kole.

Cyklotábor: Welcome

CYKLISTICKÝ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR - ČENKOVICE

Pořádáme cyklistické příměstské tábory pro děti z okolí Čenkovic a Bukové hory. Zázemí tábora se nachází na půjčovně SKI areálu Čenkovice u Filipova pramene, kde se během teplých letních dní budou moci děti krásně zchladit.


Výlety budou probíhat kolem Bukové hory, Suchého vrchu a okolí (zde se nacházejí nově postavené cyklistické traily). Na každý turnus bude naplánován jeden výlet na Dolní Moravu, kde se nacházejí nové traily všech obtížností). Poslední den si užijí měřený obratnostní cyklo závod.


Ostatní aktivity: Míčové hry, kooperační a dovednostní hry, překážkové dráhy.

Co dál se děti naučí: Práce s mapou, obratnost, spolupráce ve skupinkách, správná technika zastavování a zatáčení na kole, jízda přes boule a skokánky, výměna duše.

Cyklotábor: About

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Tábor je kapacitně omezen. Po přihlášení bude na Vámi zadaný email zaslána FA a teprve po jejím zaplacení bude dítě přihlášeno.

Příměstský tábor je určen pro děti od 6 do 14 let. Je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Děti budou rozděleni do skupin dle dovedností. Účastníci si mohou svá kola nechávat v zázemí půjčovny SKI areálu Čenkovice. Doprava po vlastní ose. Sraz je každý den u půjčovny u Filipova pramene v 8:00. Konec je každý den v 16:00. Cena obsahuje: Denní program s instruktory, obědy, pitný režim, 2 svačiny, odměny. Po odeslání přihlášky bude zaslána faktura. Platba převodem na účet. Více info na skola.skicenkovice@gmail.com, případně na tel. +420 605 571 587.

shutterstock_81178237.jpg
mtbkids.jpg

TERMÍN II.

1. - 5. srpna

(zbývá 9 volných míst)

Doprava: Vlastní

Cena: 3 590.00 Kč

TERMÍN III.

8. - 12. srpna

(zbývá 4 volná místa)

Doprava: Vlastní

Cena: 3 590.00 Kč

Cyklotábor: Program
AEnB2UoNLi6oKlzLLCpUqjeRLGlSfpU1sR7Tm2GYOen4hSwlIUOEkJPKaIgFttaVlvDCW3bZhz0IuINTxCGu4nG3fP

KONTAKT

Lyžařská škola a půjčovna Čenkovice, 561 64

Tel. +420 605 571 587

  • Instagram
  • Facebook

Děkujeme za odeslání!

Cyklotábor: Contact
bottom of page