Cat_Kids.jpg

CYKLISTICKÝ TÁBOR  ČENKOVICE

Vytváříme skvělé zážitky

Nenechávejte své děti dál doma, na sportovním táboře se naučí nové věci, najdou si nové kamarády, dostanou se do lepší kondice a užijí si spoustu zábavy.

CYKLISTICKÝ TÁBOR 2021

Pořádáme cyklistické příměstské tábory pro děti z okolí Čenkovic a Bukové hory. Zázemí tábora se nachází na půjčovně SKI areálu Čenkovice u Filipova pramene, kde se během teplých letních dní budou moci děti krásně zchladit.

Výlety budou probíhat kolem Bukové hory, Suchého vrchu a okolí (zde se nacházejí nově postavené cyklistické traily). Na každý turnus bude naplánován jeden výlet na Dolní Moravu, kde se nacházejí nové traily všech obtížností). Poslední den si užijí měřený obratnostní cyklo závod.

Ostatní aktivity: Míčové hry, kooperační a dovednostní hry, překážkové dráhy.

Co dál se děti naučí: Práce s mapou, obratnost, spolupráce ve skupinkách, správná technika zastavování a zatáčení na kole, jízda přes boule a skokánky, výměna duše.

CYCLOLES.jpg

PŘÍMĚSTSKÝ CYKLO TÁBOR - ČENKOVICE 2021

Užij si skvělé zážitky jak na kole tak mimo něj.

scott_bambini.jpg
shutterstock_81178237.jpg
mtbkids.jpg

INFO.

Termín III. - 16.-20. srpna)

(zbývá 19 volných míst)

Příměstský tábor je určen pro děti od 6 do 14 let. Je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Děti budou rozděleni do skupin dle dovedností. Účastníci si mohou svá kola nechávat v zázemí půjčovny SKI areálu Čenkovice.

DOPRAVA

Vlastní, autobusová

Doprava je vlastní. Případně autobusová (linkový spoj) za doprovodu instruktorů příměstského tábora ze směrů: Lanškroun, Letohrad, Žamberk, Jablonné nad Orlicí.

CENA

2 000,00 Kč

Cena obsahuje: Denní program, instruktory, obědy, pitný režim, 2 svačiny, odměny. Po odeslání přihlášky bude zaslána faktura. Platba převodem na účet.

AEnB2UoNLi6oKlzLLCpUqjeRLGlSfpU1sR7Tm2GYOen4hSwlIUOEkJPKaIgFttaVlvDCW3bZhz0IuINTxCGu4nG3fP

Lyžařská škola a půjčovna Čenkovice, 561 64

Tel. +420 605 571 587