Informace pro rodiče

• COVID 19 (děti budou muset mít při nástupu na příměstský tábor buď nejdéle 3 dny starý antigenní test, nebo 7 dní starý PCR test), případně potvrzení od lékaře o prodělaném covidu (max. 180 dní po nemoci), případně minimálně 14 dní po 2. dávce očkování.(viz. článek ve spodní části tohoto e-mailu.

• DOPRAVA - prosím o odpověď jak se budou děti dopravovat na příměstský tábor (dopravu si zajistí rodiče, děti budou využívat linkových spojů (bus, vlak)
    Nástupní místo 1. Letohrad - Vlak - odjezd 7:49 (sraz před vlakovým nádražím s instruktorem mezi 7:30 - 7:40)
    Nástupní místo 2. Jablonné nad Orlicí - Bus - odjezd 9:05 (sraz s instruktory u zastávky zdrav. středisko mezi: 8:00 a 8:45 - program bude zajištěn)
    Zpět budou instruktoři využívat tento spoj: Čenkovice 16:09 - Jablonné nad Orlicí 16:29 (vyzvednutí v Jablonném mezi 16:30 a 16:45 na zastávce dle domluvy) - do Letohradu potom vlakem v 16:45 (příjezd do Letohradu (16:54)
    Dle domluvy lze zajistit i nástupní místo v Bystřeci (rodiče prosím o případné kontaktování)

• DOPRAVA KOL - prosíme všechny rodiče aby dětem dovezli kola buď v neděli večer mezi 18:00 - 20:00, případně v pondělí ráno na první den příměstského tábora, opět prosím o odpověď, kdy kterému dítěti bude kolo dovezeno. V případě, že rodiče nemají možnost kolo takto do Čenkovic zavézt, je možné jet s kolem z Jablonného první den (v pondělí) počet kol do autobusu je však omezen.

• UKONČENÍ TÁBORA bude v pátek v 16:00 (prosíme rodiče o vyzvednutí dětí i s koly) - opět kdo z rodičů tuto možnost mít nebude (prosím kontaktujte mě) - ideálně emailem

• VYBAVENÍ: Seřízené kolo (stačí čestné prohlášení jednoho z rodičů), náhradní duše a sada na lepení (pumpičku budou mít instruktoři vždy u sebe), HELMA, sportovní oblečení a vhodná obuv, bidon (lahev na pití - pitný režim bude zajištěn), Batoh (pláštěnka, náhradní oblečení - dle počasí), doporučujeme cyklistické rukavice a brýle (nejsou podmínkou), ručník (děti se budou moci zchladit (Filipův pramen Čenkovice, viz. www.skicenkovice.cz).

• Dále prosím o vyplnění formulářů viz. příloha a jejich odevzdání osobně (při přivezení kola), případně elektronicky (oskenované do tohoto mailu)

• DOLNÍ MORAVA (středeční výlet) - informace zašleme nejpozději v neděli, opět do mailu (stále řešíme poslední detaily)

• DALŠÍ TERMÍN TÁBORA - vzhledem k rychlému zaplnění obou termínu přidáváme další termín (16. - 20. srpna) - je možno se zúčastnit i tohoto termínu, který bude mít trochu jiný program, v případě absolvování druhého termínu garantujeme slevu 10%

V případě jakýchkoliv dotazů, či nejasností mě můžete kontaktovat na tento email, případně na tel. číslo +420 605 571 587 každý den mezi 19:00 a 20:00.

Petr Vychytil,

vedoucí kurzu